Стильна молодіжна класична жіноча шкіряна сумка чорна гладка на довгій ручці Якісні жіночі сумки різних кольорів український бренд
3 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: S452
Стильна молодіжна класична жіноча шкіряна сумка чорна гладка на довгій ручці Якісні жіночі сумки різних кольорів український бренд
✅ Виробник: Україна, Дніпро. Відправка протягом 24 годин
✅ Гарантія якості: Безкоштовний обмін/повернення протягом 14 днів
✅ Оплата при отриманні - Післяплата без передоплати
✅ Детальний опис нижче. Даруйте емоції та якісні вироби) Оформлюйте замовлення для відправки ❤️
Насолоджуйтесь стильністю та практичністю з новою сумкою "Айова" (гладенька) у чорному кольорі!
🌟Виготовлена з натуральної шкіри флотар, вона не лише вражає своїм елегантним дизайном, але й гарантує тривале використання та бездоганну якість.
👜 Завдяки своїм розмірам, ця сумка ідеально підходить для щоденного використання, забезпечуючи комфортне розташування всіх необхідних речей.
🔗 Велике відділення та два додаткові карманчики всередині забезпечують організований порядок ваших речей, а ремінець забезпечує зручне носіння на плечі, додаючи комфорту до вашого щоденного життя.
Не пропустіть шанс збагатити свій гардероб цією чудовою сумкою "Айова" у чорному кольорі та насолоджуватися кожним днем вишуканим стилем та практичністю!
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра (флотар)
- Виробник: Україна
- Висота: 26 см
- Ширина: 13 см
- Ширина дна: 7 см
- Колір: Чорний
- Кількість відділень: Одне відділення; Два карманчики в середині
- Довжина ремінця: 42 см
Доставка: Нова Пошта, Точки видачі ROZETKA
Гарантія якості: Наші вироби сертифіковані
Види оплати: Післяплата, оплата на рахунок ФОП, Пром-оплата (безпечна угода від prom.ua)
Жодних передоплат: сплачуйте при отриманні у відділенні Нової Пошти
Термін відправлення: у день замовлення або наступного дня
Повернення та обмін: безпроблемне повернення та обмін протягом 14 днів.

Українці купують у нас тому, що:
1. 100% позитивних відгуків роботи з нами.
2. Fatherland – топ-продавець на Prom.ua.
3. В наявності широкий асортимент ексклюзивних та високоякісних виробів від українських виробників та не тільки.
4. Відправляємо післяплатою без передоплати.
5. Професійний сервіс та висока якість надання послуг. Переконайтеся особисто!)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина ручок | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Зручна невелика жіноча сумка чорна гладка на ремінці, красиві шкіряні модні жіночі класичні сумки |
| Тип призначення | Стильна молодіжна класична жіноча шкіряна сумка чорна гладка на довгій ручці Якісні жіночі сумки різних кольорів український бренд |
- Ціна: 3 398 ₴











