Кошик
1277 відгуків
Майбутнє за Тобою - Сяй на повну!

F A T H E R L A N D

F A T H E R L A N D

Привіт!) Я Денис Царьов - головний фанат Fatherland.

Це я. А "сяйво та майбутнє" за спиною - мій син) Краще за сенсом і настроєм фото з Українських Карпат)

А це відзнака від компанії Prom.ua за високий показник позитивних відгуків та виконаних замовлень!

Але, Fatherland “не продає” ані одяг, ані взуття, ані аксесуари, ані подарунки та товари до свят. Шлях просто продажів пройдено і він не привніс у моє життя того, про що я мріяв! Мене драйвить бажання надихати себе й інших бути пристрасними та впускати життя в кожен день, знаходити найкраще в собі та ділитися цим зі світом.

Я проти буденності та безініціативності! Кожним товаром на сайті я нагадую собі і Тобі, що Ти класний та неповторний - єдиний! Що другого такого, як Ти ніколи не було і ніколи не буде! Що такий Ти є лише тут і зараз! Щиро бажаю, щоб Ти пам'ятав найголовніше: “Майбутнє за Тобою - сяй на повну!“

Вір у себе та свої можливості! Пам'ятай, що Ти незрівнянний! Дозволь собі мріяти! Запевняю, що Ти здатен досягнути своїх мрій! У Твоєму житті все можливо! Ти не самотній у своїх зусиллях! А Fatherland може стати твоїм файним другом!)

Якось я натрапив на думку: “Якщо продавець погано знає свій товар, то він підсвідомо уникає спілкування з клієнтом, який “махає рукою перед вітриною”. Він може опустити очі або виявитися “дуже зайнятим”. Це викликано страхом продавця почути від покупця запитання, на яке він не знає відповіді. Його здатність діяти та продавати знижується”. А ще відвідувач не отримує мінімально очікуваного - відповіді на питання, якісного сервісу, позитивних емоцій, бажаного товару. Не кажучи вже про щось більше, окрім придбання самого товару…

Незалежно від місії та цінностей Fatherland, я не випускаю з уваги, що перш за все Ти перейшов на цей сайт, зацікавившись певним товаром. І тому я залюбки презентую Тобі круті Українські бренди та їх продукти, від яких фанатію і сам. Через досвід їх власників, свій власний, а також відгуки наших клієнтів Ти дізнаєшся, як кожен з товарів може покращити Твоє життя! І гарантую Тобі одне - наші менеджери добре знають свій товар! Тому, Ти отримаєш: ефективну консультацію, екологічне ставлення, драйвовий настрій та душевний діалог. А навіть, якщо виникне питання, на яке ми не зможемо відповісти, то ми не "опустимо очей", а попросимо трохи часу і неодмінно дамо на нього відповідь! Як результат, станемо більш обізнаними і виправдаємо Твої високі очікування!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner