Якісна класична шкіряна жіноча середня сумка багато відділень з двома ручками, модні чорні жіночі сумки новинки з плечовим ременем
5 298 ₴
- Готово до відправки
- Код: S442
Якісна класична шкіряна жіноча середня сумка багато відділень з двома ручками, модні чорні жіночі сумки новинки з плечовим ременем
✅ Виробник: Україна, Дніпро. Відправка протягом 24 годин
✅ Гарантія якості: Безкоштовний обмін/повернення протягом 14 днів
✅ Оплата при отриманні - Післяплата без передоплати
✅ Детальний опис нижче. Даруйте емоції та якісні вироби) Оформлюйте замовлення для відправки ❤️
🔥 Нова Колекція! 🔥
Привіт, модниці! Шукаєте вишукану сумку, що вражає своїм стилем та функціональністю? Представляємо вашій увазі найкращий вибір - жіночу сумку "Луїзіана"!
👜Виготовлена з натуральної шкіри - флотар, вона не лише додасть вашому образу елегантності, але й прослужить вам довгі роки.
⚙️ Металева фурнітура додає сумці елегантності та стилю.
🎒Сумка має одне основне відділення, що забезпечить зручне розташування всіх необхідних речей.
🔒 Додаткове відділення на застібці позаду для зберігання цінних речей забезпечить вашу безпеку.
🌟Чотири додаткові кармани в середині дозволять організувати ваші речі максимально зручно та ефективно.
🔗Регульований плечовий ремінь забезпечить комфорт під час носіння, підлаштовуючись під ваші потреби.
Ця чудова сумка стане вашим незамінним аксесуаром у будь-який час дня та ночі! 💖
Характеристики:
- Висота: 28 см
- Ширина: 20 см
- Товщина: 10 см
- Матеріал: Натуральна шкіра - флотар
- Колір: Чорний
- Фурнітура: Металева
- Відділення:
- Одне основне відділення
- Одне відділення на застібці позаду
- Чотири додаткові кармани в середині
- Ремінь: Регульований плечовий
Доставка: Нова Пошта, Точки видачі ROZETKA
Гарантія якості: Наші вироби сертифіковані
Види оплати: Післяплата, оплата на рахунок ФОП, Пром-оплата (безпечна угода від prom.ua)
Жодних передоплат: сплачуйте при отриманні у відділенні Нової Пошти
Термін відправлення: у день замовлення або наступного дня
Повернення та обмін: безпроблемне повернення та обмін протягом 14 днів.

Українці купують у нас тому, що:
1. 100% позитивних відгуків роботи з нами.
2. Fatherland – топ-продавець на Prom.ua.
3. В наявності широкий асортимент ексклюзивних та високоякісних виробів від українських виробників та не тільки.
4. Відправляємо післяплатою без передоплати.
5. Професійний сервіс та висока якість надання послуг. Переконайтеся особисто!)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Стильна жіноча шкіряна середня сумка з ручками, розкішна сумочка багато відділень із довгим ремінцем |
| Тип призначення | Якісна класична шкіряна жіноча середня сумка багато відділень з двома ручками, модні чорні жіночі сумки новинки з плечовим ременем |
- Ціна: 5 298 ₴











