Чорна модна чоловіча сумка бананка 2 відділення через плече шкіряна із кишенями, унісекс-бананка на пояс для повсякденних ситуацій
3 098 ₴
- Готово до відправки
- Код: S443
Чорна модна чоловіча сумка бананка 2 відділення через плече шкіряна із кишенями, унісекс-бананка на пояс для повсякденних ситуацій
✅ Виробник: Україна, Дніпро. Відправка протягом 24 годин
✅ Гарантія якості: Безкоштовний обмін/повернення протягом 14 днів
✅ Оплата при отриманні - Післяплата без передоплати
✅ Детальний опис нижче. Даруйте емоції та якісні вироби) Оформлюйте замовлення для відправки ❤️
Привіт! Вам точно сподобається наша гаряча новинка! 🔥
Представляємо вам чоловічу бананку "Кентукі"(зерниста) - стильний аксесуар для справжніх модних експертів!
👜 Натуральна шкіра: Виготовлено з натуральної шкіри, яка має чудовий зернистий ефект!
🔗 Металева фурнітура: надає виробу додатковий шарм та надійність.
🔄 Регульований плечовий ремінь: дозволяє вам носити бананку так, як вам зручно.
📂 Відділення: Вона має одне велике відділення, ідеальне для зберігання всіх ваших необхідних речей, і додатковий карман для зручності.
Не пропустіть свій шанс мати цей стильний та практичний аксесуар!
Характеристики:
- Висота: 21 см
- Ширина: 11 см
- Товщина: 6 см
- Матеріал: Натуральна шкіра - флотар (зерниста)
- Фурнітура: Металева
- Регульований плечовий ремінь: Так
- Кількість відділень: Одне велике, одна додаткова кишеня
Доставка: Нова Пошта, Точки видачі ROZETKA
Гарантія якості: Наші вироби сертифіковані
Види оплати: Післяплата, оплата на рахунок ФОП, Пром-оплата (безпечна угода від prom.ua)
Жодних передоплат: сплачуйте при отриманні у відділенні Нової Пошти
Термін відправлення: у день замовлення або наступного дня
Повернення та обмін: безпроблемне повернення та обмін протягом 14 днів.

Українці купують у нас тому, що:
1. 100% позитивних відгуків роботи з нами.
2. Fatherland – топ-продавець на Prom.ua.
3. В наявності широкий асортимент ексклюзивних та високоякісних виробів від українських виробників та не тільки.
4. Відправляємо післяплатою без передоплати.
5. Професійний сервіс та висока якість надання послуг. Переконайтеся особисто!)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпро |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чоловіча містка шкіряна нагрудна барсетка бананка через плече, стильна зручна поясна сумка унісекс |
| Тип призначення | Чорна модна чоловіча сумка бананка 2 відділення через плече шкіряна із кишенями, унісекс-бананка на пояс для повсякденних ситуацій |
- Ціна: 3 098 ₴










